Magister Farmacji

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie zatrudni na pełen etat Magistra Farmacji.

medicine pharmaceutics health care and people concept female pharmacist taking medications from the shelf

Miejsce pracy Szpital Powiatowy w Człuchowie ul. Szczecińska 31. Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub kontakt telefoniczny pod numerem 597142308.

Do obowiązków magistra farmacji należy:
•    wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych;
•    sporządzanie leków recepturowych;
•    ocena jakości leków recepturowych, aptecznych i gotowych;
•    udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych;
•    sprawowanie opieki farmaceutycznej;
•    zgłaszanie działań niepożądanych produktów leczniczych;
•    sprawowanie nadzoru nad obrotem, przechowywaniem, wykorzystaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych;
•    współudział w sprawowaniu nadzoru nad gospodarką produktami leczniczymi;
•    codzienna wycena zrealizowanych zamówień
•    wykonywanie zleceń;
•    wykonywanie pracy zgodnie z przepisami bhp;
•    współpraca z personelem medycznym szpitala.

Oczekiwania wobec kandydatów:
•    wykształcenie wyższe  - magister farmacji,
•    dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole, samodzielność i obowiązkowość;

Wybranej osobie, która dołączy do naszego zespołu oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, atrakcyjne warunki wynagradzania oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w sekretariacie SP ZOZ Człuchów.
Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W wysyłanych aplikacjach prosimy o zamieszczenie klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SP ZOZ Człuchów z siedzibą w Człuchowie ul. Szczecińska 16, w celach rekrutacyjnych, w tym w celu przysyłania przez ww. podmiot korespondencji związanej z procesem rekrutacyjnym na mój adres e-mail wskazany w formularzu oraz na otrzymywanie informacji związanych z procesem rekrutacyjnym drogą elektroniczną.
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
3. Przyjmuję do wiadomości, że moja zgoda może zostać przeze mnie cofnięta w dowolnym momencie, a także posiadam dostęp do moich danych osobowych.
4. Zapoznałem(-am) się z treścią powyższej klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Do obowiązków magistra farmacji należy:

·      wydawanie produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

·      sporządzanie leków recepturowych;

·      ocena jakości leków recepturowych, aptecznych i gotowych;

·      udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

·      sprawowanie opieki farmaceutycznej;

·      zgłaszanie działań niepożądanych produktów leczniczych;

·      sprawowanie nadzoru nad obrotem, przechowywaniem, wykorzystaniem i utylizacją produktów leczniczych i wyrobów medycznych;

·      współudział w sprawowaniu nadzoru nad gospodarką produktami leczniczymi;

·      codzienna wycena zrealizowanych zamówień

·      wykonywanie zleceń;

·      wykonywanie pracy zgodnie z przepisami bhp;

·      współpraca z personelem medycznym szpitala.

Oczekiwania wobec kandydatów:

·      wykształcenie wyższe  - magister farmacji,

·      dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole, samodzielność i obowiązkowość;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub osobiście w sekretariacie SP ZOZ Człuchów.
Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.