Oddział pediatryczny wznowił swoją działalność

Zapisy do lekarza rodzinnego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie informuje mieszkańców Człuchowa i powiatu człuchowskiego o możliwości zapisu do lekarza rodzinnego w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Informacja szczegółowa pod numerem telefonu: 59 71 42 375, 59 71 42 320 - Zapraszamy.

W dniu 1.02.2021 oddział pediatryczny wznowił swoja działalność. Udało się to dzięki zaangażowaniu lekarzy, którzy wcześniej pracowali na oddziale pediatrycznym, pielęgniarek i całego zespołu kadry zarządzającej. Koordynatorem oddziału został dr Bartosz Grześkowiak, a jego zastępcą była ordynator dr Teresa Tarka. Serdecznie zapraszamy najmłodszych pacjentów.

pediatryczny