INFORMACJA DOTYCZĄCA DZIAŁALNOŚCI ODDZIAŁU PEDIATRYCZNEGO PRZY SPZOZ W CZŁUCHOWIE

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Człuchowie informuje, że Oddział Pediatryczny po przeprowadzonym remoncie jest gotowy do przyjmowania pacjentów. Jedyną przeszkodą do wznowienia działalności jest brak wymaganej kadry medycznej.
W związku z powyższym informuję o możliwości natychmiastowego zatrudnienia lekarzy pediatrów. Przy minimalnej obsadzie umożliwiającej wznowienie pracy oddziału oferowana płaca miesięczna brutto przy umowie kontraktowej na poziomie min. 40 tys. zł.
Pozostałe ustalenia do uzgodnienia w Dyrekcji SPZOZ.

Na zgłoszenia czekamy do 22.01.2020 r.