SPZOZ Człuchów został uhonorowany w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Międzynarodową Federację Szpitali (IHF) w programie Beyond the Call of Duty for COVID-19

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że SPZOZ Człuchów jako jedyny szpital w Polsce został uhonorowany w międzynarodowym konkursie organizowanym przez Międzynarodową Federację Szpitali (IHF) w programie Beyond the Call of Duty for COVID-19.

Nasze działania związane z epidemią SARS-CoV-2 przedstawiliśmy w dokumencie „Profilowanie szpitala receptą na skuteczną walkę z pandemią”.

IHF

Pełna lista wyróżnionych organizacji

Link do filmu promującego wyróżnione organizacje

Pełna treść naszego programu dostępna pod adresem