Szczepienia przeciwko COVID - informacja dla świadczeniodawców z terenu powiatu człuchowskiego

#SZCZEPIMYSIĘ

szczepienia1

Ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży

ośrodek dla dzieci

szczepimy sie

Zapisy do lekarza rodzinnego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie informuje mieszkańców Człuchowa i powiatu człuchowskiego o możliwości zapisu do lekarza rodzinnego w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Informacja szczegółowa pod numerem telefonu: 59 71 42 375, 59 71 42 320 - Zapraszamy.

SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID-19

SZCZEPIENIE PRZECIWKO COVID-19 -ZAPISY PRZEDŁUŻONE DO 14 STYCZNIA.

W związku z wpisaniem Szpitala w Człuchowie na listę szpitali węzłowych które będą szczepić personel medyczny i niemedyczny szpitala, przychodni, aptek, DPS zamieszczamy niezbędne informacje w celu wpisania personelu Państwa placówek na listę osób podlegających szczepieniu.
Koordynatorem ds. szczepień przeciw COVID 19 – Pani Joanna Bielecka
tel. 597142334 lub 597142407 email. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lista osób – do pobrania (uwaga listę należy przesłać mailem do dnia 14.01.2021 godz. 08:00 na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych – do pobrania (oświadczenia należy przesłać do dnia 14.01.2020 na adres skany : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,lub oryginały na adres : SPZOZ Człuchów, ul. Szczecińska 16,77-300 człuchów lub dostarczyć osobiście.

ikona excelFormularz szczepienia pracownicy

ikona word Zgoda na przetwarzanie danych SPZOZ Człuchów