SPZOZ Człuchów współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi ZOL, domów pomocy społecznej, ZOL i hospicjów na czas Covid-19

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie współrealizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich :

„Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas Covid-19” na podstawie Zarządzenia nr 118/2020/DEF Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 03.08.2020 r.

Grant przeznaczony jest na wypłatę dodatków do wynagrodzenia dla pielęgniarek, ratowników medycznych, fizjoterapeutów, opiekunów medycznych, osób sprzątających lub osób kuchenkowych, które – ze względów bezpieczeństwa i ograniczania ryzyka zakażenia COVID-19 – ograniczyły swoje zatrudnienie do jednego miejsca pracy lub też które nigdy nie zrezygnowały z drugiego zatrudnienia, gdyż nie posiadały drugiego miejsca pracy w okresie który obejmuje projekt oraz na dofinansowanie zakupu środków ochrony osobistej i środków do dezynfekcji dla personelu ZOL i Hospicjum.

2020 118 DEF Zał. 11 Plakat Informacyjny wypełnione